Snapmaker J1s IDEX 3D Yazıcı
Snapmaker J1s IDEX 3D Yazıcı
Snapmaker J1s IDEX 3D Yazıcı
Snapmaker J1s IDEX 3D Yazıcı
Snapmaker J1s IDEX 3D Yazıcı
Snapmaker J1s IDEX 3D Yazıcı
Snapmaker J1s IDEX 3D Yazıcı
Snapmaker J1s IDEX 3D Yazıcı
Snapmaker J1s IDEX 3D Yazıcı
Snapmaker J1s IDEX 3D Yazıcı
Snapmaker J1s IDEX 3D Yazıcı
Snapmaker J1s IDEX 3D Yazıcı

Snapmaker J1s IDEX 3D Yazıcı (81014-SMJ1S)

Marka : Snapmaker
Fiyat : €2.253,72  + KDV
KDV Dahil : €2.704,46

 

Snapmaker J1s 3D Yazıcı, bağımsız çift ekstrüder (IDEX), ultra hızlı baskı hızı ve pürüzsüzleştirme optimizasyonuna sahiptir. Döküm ve işlenmiş parçalar, lineer raylar, sezgisel yazılım ve kullanıcı merkezli tasarımlarla J1s aynı zamanda rafine ve sağlamdır.

Ürün, baskı yolculuğunuza başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir.

Genel Özellikler:

  • 10.000 mm/s²'ye kadar ivmelenme ve 350 mm/s'ye kadar baskı hızı

  • Zahmetsiz çıkarabilmek için ayrılabilir ve çözülebilir destekler

  • Üretkenliği iki katına çıkaran Kopyalama ve Ayna Modu

  • 300°C hotend & 100°C sıcak yatak

  • 300 × 200 × 200 mm³ Baskı Hacmi

  • Farklı çaplara sahip kolay değiştirilebilir hotend'ler

  • Çift Taraflı PEI Cam Plaka

  • 5-inç Sezgisel Dokunmatik Ekran

  • Yerleşik nozül temizleyiciler

 

2
Snapmaker J1s Yüksek Hızlı IDEX 3D Printer
IDEX daha hızlı hale geldi.
Paralel Yazdırma
 
350mm/s Maks. Hız
Akıllı IDEX Kalibrasyonu
 
İki Malzeme ile Baskı
IDEX Nedir?
IDEX (Bağımsız Çift Ekstrüzyon) X ekseninde bağımsız olarak hareket eden iki ayrı ekstrüder içeren çift ekstrüzyon sistemidir ve iki baskıyı aynı anda yapmanıza olanak tanır. Ayrıca IDEX, çapraz kontaminasyonu önleyen en temiz çift ekstrüderli çözümü sunar. İki malzeme arasında temiz bir arayüz oluşturarak sorunsuz bir şekilde çıkarılmasını sağlar ve dikiş boyunca oluşabilecek lekeleri ve karışmaları önler.
Paralel Yazdırma.
Bekleme sürenizi yarıya indirip, verimliliğinizi katlayın.
 
 
 
Kopyalama Modu
Tek seferde iki aynı nesneyi yazdırın. Özellikle toplu baskılar için uygundur, küçük işletmelerin ve stüdyoların kalibiyetini artırır. Baskılardan biri bir sorunla karşılaşırsa, diğerini etkilemeden o baskıyı durdurabilirsiniz. Bu mod, sıkışık bir programda söz verilen bir teslimat için hayat kurtarıcıdır.
Ayna Modu
Yedek Modu
Copy Mode
Mirror Mode
Backup Mode
Eğlencenizi Katlayın.
 
 
 
Çift Malzemeleri Yazdırma
Çift Renkli Yazdırma
Konsept modellerinize, minyatürlerinize, parti malzemelerinize, hediyelik eşyalarınıza ve ev dekorunuza kişilik katın.
Duvarlarda ve dolguda farklı malzemeler
 
Dual-material printingDual-color printingDifferent materials on the walls and the infill
Eserinizi Destekleyin.
 
 
Çözünebilir Destek Baskısı
J1s, PVA ve diğer çözünebilir malzemeleri destekler. Baskıyı ıslatın ve destekleri çözündürerek pürüzsüz bir yüzey ve mükemmel boyutsal doğruluk elde edin. Karmaşık bir geometri, içi boş yapılar ve zarif ayrıntılar arıyorsanız, bu tam size göre.
Ayrılabilir Destek Baskısı
 
Daha Az Atık & Daha Hızlı Filament Değişimi.
Çok malzemeli bir ünite ile karşılaştırıldığında, IDEX çift malzemeli baskı, filament değişiminde daha az zaman gerektirir ve daha az atık oluşturur.
 
Yüksek Hızlı IDEX 3D Yazdırma.
Gelişmiş kontrol algoritması ile artırılmış hız.
22 dk 16 sn
Aynalanmış Benchy
1 sa 18 dk
Çift Renk Köpek Balığı
10 sa 13 dk
Ayrılabilir Destekli Koruyucu Kapak
Titreşim Engelleme.
J1s, yüksek çözünürlüklü baskılar sağlarken 350 mm/sn'lik üst sınıf bir baskı hızı sunar. Bu, titreşim dengeleme teknolojisinin optimizasyonu ile mümkün kılınmıştır. Bu teknoloji, yüksek hızlı hareketlerin neden olduğu titreşimleri azaltarak baskı kalitesini artırmak için gölgelenmeyi en aza indirir. Maksimum 10.000 mm/s² ivmelenme ile ayrıntılarla dolu küçük modelleri verimli bir şekilde yazdırabilirsiniz.
Dikişsiz Ekstrüder Geçişi.
Çalışmayan ekstrüder beklemedeyken ön ısıtma yapar ve çalışan ekstrüder ayrıldıktan hemen sonra baskıya başlar, böylece bekleme süreniz önemli ölçüde azalır.
 
Köşe Optimizasyonu.
J1s, ekstrüderlerin hareket yönlerini önceden analiz ederek köşe çıkıntısı gibi sorunları önleyebiliyor ve köşelerde daha iyi baskı kalitesi sunuyor.
Güçlü Baskı Soğutma Sistemi.
J1s, sadece nozüllerin altında değil aynı zamanda arka panelde de soğutma fanları içeren güçlü bir baskı soğutma sistemine sahiptir. Geniş bir alana hava üfleyen dar bir fan kanalı ile arkadaki baskı soğutma fanı, yüksek hızlı baskı sırasında baskılarınızı daha iyi soğutabilir ve PLA gibi malzemeleri yazdırırken ortam sıcaklığını düşürebilir.
 
Yenilikçi IDEX Kalibrasyonu.
İki hotend ve ısıtılmış yatağı konumlandırmak ve üç varlık arasındaki mesafeleri ölçmek için elektrik iletimini kullanıyoruz; bu da karmaşık IDEX kalibrasyonu için yaratıcı bir çözüm. Bu zaman kazandırıcı, Yardımcı Mod altında kalibrasyonu 10 dakika içinde tamamlamanızı sağlar. Kalibrasyon kartını ve karar verme sürecini ortadan kaldırarak hataları azaltır ve daha doğru bir sonuca ulaşır.
 
Innovative IDEX calibration.
Eller serbest XY ofset kalibrasyonu
İki hotend ısıtmalı yatak üzerindeki kare açıklığa temas ettiğinde, tam konumlarını belirtmek için elektronik sinyaller gönderir ve J1s aralarındaki ofsetleri hesaplar. J1s daha sonra, katman kaymasını önleyen ve çift malzemeli baskıların başarı oranını artıran mükemmel XY hizalamasını sağlamak için baskı sırasında ofsetleri otomatik olarak kompanze eder. Uzun öğrenme eğrisini ortadan kaldırır ve sizi çok sayıda satırı incelemekten kurtarır.
 
Aletsiz yatak tesviyesi.
Düz bir baskı yatağı, başarılı 3D baskıların temelini oluşturur, ancak IDEX yazıcıların yatak tesviyesi çok zaman alıcı olabilir.

Yüksek düzlükte bir PEI cam plaka kullanan J1, 3 × 3 (9 nokta) veya 4 × 4 (16 nokta) tesviyeden 3 noktalı bir tesviyeye kadar küçülebilir ve duruş süresi %70-80 oranında azalır[1].

Tesviye tekerleğini dokunmatik ekranda yönlendirildiği şekilde çevirin; yatak, ilk katmanın en iyi şekilde yapışması için düzleşecektir.
Kolayca yönetilen Z ofset kalibrasyonu.
J1, elektrik iletimini kullanarak sıcak uçlar ile ısıtılmış yatak arasındaki mesafeleri hesaplayabilir. Böylece, Z ofsetini ayarlarken kalibrasyon kartını ileri geri hareket ettirme adımını kaldırabildik. Başparmak tekerleğini dokunmatik ekranda yönlendirildiği gibi çevirin.Artık Z ofset kalibrasyon gurusu sizsiniz!
 
5-inç
Sezgisel
Dokunmatik Ekran.
Kişisel dokümanınız, takip etmesi kolay talimatlarla kurulum ve yapım konusunda usta bir yardımcıdır, dosya önizlemeleri ve tüm sorularınızı ve ihtiyaçlarınızı ele alan birçok ayrıntı.
 
 
 
4 baskı modu
Çift ekstrüder konfigürasyonu
Çalışma durumunun canlı gösterimi
Luban'da uyarlanmış IDEX 3D dilimleyici.
Çekirdeğine kadar modernize edildi. İhtiyacınız olan her şey en kullanışlı yere yerleştirilmiştir. Sizinle ve J1S ile sorunsuz etkileşimler. En becerikli üreticiler için bile derinlemesine özelleştirme, 300 parametre ayarı. Ve siz geliştikçe o da gelişir. Size kolaylık sağlamak için Cura eklentisi de sağlanmıştır.
 
Ayrıntılı donanım tasarımı ile sağlanan hız.
Tek parça döküm.
J1S'in gövdesi, tek parça dökümden yapılmış bir üst çerçeve ve bir taban ile dört alüminyum alaşımlı çubuktan oluşur. Otomotiv endüstrisinin uzun süredir benimsediği bir yaklaşım olan, gövdeyi sadece birkaç yüksek düzeyde entegre parça ile yapmak hassas montajı kolaylaştırır.
Yüksek Hassasiyetli Lineer Raylar.
Tekrarlanabilirlik[2]
±0.03 mm (X/Y)
±0.02 mm (Z)

10 Yılın üzerinde
Beklenen Ömür[3]
Alüminyum alaşım çerçeve.
J1S, Snapmaker kullanıcılarının sağlamlığı ve dayanıklılığı için çok değer verdiği ikonik ve tamamen metal tasarımını miras alır.

Gelişmiş Ekstrüder Tasarımı.

Ekstrüderler, zorlu ve gelişmiş malzemelerle tutarlı bir şekilde üstün performans sunmak üzere yeniden tasarlanmıştır. Çeşitli mühendislik uygulamalarının yapısal ve işlevsel taleplerini karşılayan yüksek kaliteli projeleri zahmetsizce yazdırın.
 
 
 
 
300°C Hot Ends
Çift doğrudan besleme
Kompakt ekstrüzyon yolu
Benzersiz bir tasarıma sahip kompakt ekstrüzyon yolu, TPU ve diğer birçok esnek malzeme ile sorunsuz bir şekilde baskı yapmanızı sağlar.
Kapalı baskı alanı
 
J1S'te Mühendislik Uygulamaları.
TPU
Esnek ve yetersiz ekstrüzyona yatkındır ve bu nedenle ekstrüzyonun ve ısı dağılımının hassas bir şekilde kontrol edilmesini gerektirir.
Naylon/PA[4]
Naylon, PA-CF (Poliamid-Karbon Elyaf) ve PA-GF (Poliamid-Cam Elyaf) dahil. Sert ve aşınmaya dayanıklıdır, ancak katı baskı sıcaklığı ve nozul sertliği koşulları gerektirir.
PC
Yüksek ısıl direnç ve mükemmel mukavemet gösterir. Eğilme ve çekmeye yatkındır, bu nedenle en iyi, kapalı bir alan tarafından sağlanan sabit ortam koşulları gerektirir.
Notes:

[1] Veriler test koşullarına ve ürün yinelemesine bağlı olarak değişebilir ve sadece referans amaçlıdır.

[2] Veriler test koşullarına ve ürün yinelemesine bağlı olarak değişebilir ve sadece referans amaçlıdır.

[3] Veriler, günde 24 saat boyunca 100 mm/s'de baskı kullanımına dayalı olarak tahmin edilmektedir. Test koşullarına ve ürün yinelemesine bağlı olarak değişebilir ve yalnızca referans amaçlıdır.

[4] PA, PA-GF ve PA-CF ile baskı yaparken sertleştirilmiş çelik nozul kullanılmalıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR