ELEGOO Saturn 3 Ultra 12K Reçine 3D Yazıcı
ELEGOO Saturn 3 Ultra 12K Reçine 3D Yazıcı
ELEGOO Saturn 3 Ultra 12K Reçine 3D Yazıcı
ELEGOO Saturn 3 Ultra 12K Reçine 3D Yazıcı
ELEGOO Saturn 3 Ultra 12K Reçine 3D Yazıcı

ELEGOO Saturn 3 Ultra 12K Reçine 3D Yazıcı (EL-3D-S3U)

Marka : ELEGOO
Fiyat : €681,47  + KDV
KDV Dahil : €817,76

 

 

2
                                       

 

ELEGOO Saturn 3 Ultra 12K Reçine 3D Yazıcı

 

Ana Özellikler:  

♦ 10 inç 12K mono LCD

♦ 9H temperli cam 

♦ 19×24μm XY çözünürlüğü

♦ 218,88×122,88×260 mm³ yapı hacmi

♦ 150 mm/saate kadar baskı hızı

♦ 4Gb RAM ile Linux işletim sistemi

♦ 6-10 Mbps Wi-Fi aktarım hızları

♦ 4 noktalı tesviye sistemi 

♦ Lazerle oyulmuş yapı plakası  

♦ Daha hızlı baskı için ACF serbest bırakma astar filmi.

♦ 4 inç HD IPS dokunmatik ekran

 ♦ Yeni UI arabirimi 12 dili destekler

 ♦ Dahili aktif karbon hava temizleyici

12K Baskı Kalitesi

ELEGOO Saturn 3 Ultra ile en üst düzey baskı hassasiyetini ve kalitesini deneyimleyin.

11520x5120 çözünürlüğe ve 19x24 mikron XY çözünürlüğe sahip 10 inç 12K mono LCD'ye sahiptir. Bu da olağanüstü ayrıntılara ve keskin kenarlara sahip modeller basmanıza olanak tanır.

 

COB+Kırılan Işık Kaynağı  

Yazıcı bir COB + refraktif ışık kaynağı kullanır, ışık dağılımını azaltan, üniform ve tutarlı ışık dağılımı sağlayan, pürüzsüz bir yüzeye ve boyutsal doğruluğa  sahip yüksek kaliteli baskılarla sonuçlanır.

 

Güçlü Linux Sistemi 

4G RAM'e sahip yepyeni bir Linux işletim sistemi tarafından desteklenmektedir. Kararlı dosya aktarımını ve daha hızlı bilgi işlemi garanti eden, Saturn 3 Ultra, sorunsuz ve verimli bir baskı deneyimi sunar.

 

Kablosuz Dosya Aktarımı

6-10 Mbps aktarım hızlarıyla dosyaların Wi-Fi aktarımını desteklemektedir. Yazıcı hem 2,4G hem de 5G ağlarıyla uyumludur ve bilgisayarınızdan veya mobil cihazınızdan dosya aktarımında esneklik sağlar. Ayrıca yazıcının sağ tarafında bulunan çıkarılabilir bir antenle birlikte gelir.

 

Baskı Hızını Serbest Bırakın

Saturn 3 Ultra için özel olarak tasarlanmış yepyeni  ACF serbest bırakma filmi ile daha yüksek baskı başarı oranlarını deneyimleyin

Daha az serbest bırakma kuvveti ile bir taraf buzlu (yüz aşağı), diğer taraf pürüzsüzdür, yaklaşmakta olan ELEGOO FAST standart reçinesi ile birlikte 150 mm/H'ye varan hızlara ulaşarak  3 kata kadar daha yüksek baskı hızlarına olanak tanır .

Saturn 3 Ultra, yazıcının kararlılığını ve dayanıklılığını artırmak için tamamen metal bir makine gövdesi kullanır. Sık kullanımın zorluklarına dayanabilmesini sağlar.  Yazıcının zarif ve modern tasarımı aynı zamanda çalışma alanınıza zarafet katar.

Ultra Sabit Baskı Performansı

ELEGOO Saturn 3 Ultra ile istikrarlı ve hassas baskı performansını deneyimleyin. 

Z ekseni, entegre bir vidalı mil ve çift lineer kılavuz raya sahiptir, 150 mm/s'ye varan yüksek baskı hızlarında bile  ultra sabit ve doğru hareket sağlar ve son baskılarınızda katman dokusunun azaltılması.

 

4 Noktalı Tesviye Sistemi

 

4 noktalı dengeleme sistemi, kolay hizalama ve optimum performans için saat yönünde sıkılan dört vidayla tasarlanmıştır. Bir kez tesviye ettikten sonra, tekrar tesviye etme zahmetine gerek yoktur. 

Lazerle oyulmuş yapı plakası, baskı sırasında sıkıca tutulan modeller için mükemmel yapışma sağlar ve baskı yapıldıktan sonra modeli kolayca çıkarır.

 

4 inç IPS Dokunmatik Ekran

800*480 piksel çözünürlüğe ve yeni UI arayüz tasarımına sahip 4 inç HD IPS dokunmatik ekran kullanımı kolaydır ve daha fazla rahatlık için birden fazla dili de destekler.

 

 

Voxeldance Tango Dilimleyici

Saturn 3 Ultra, Voxeldance Tango Slicer ile üç yazdırma modu ve açık kaynaklı bir GOO dilim dosyası formatı sunar. Yazdırma ihtiyaçlarınıza en uygun modu seçmek için daha fazla esneklik sağlar.

 

Mükemmel Baskı Deneyimi

Yazıcı, etkili ısı dağıtımı için çift ısı ileten bakır borulara ve daha büyük bir soğutma fanına sahiptir. Yazıcınızın en iyi performansı göstermesini sağlar ve hizmet ömrünü uzatır.

Aktif karbon filtreli takılabilir hava temizleyici, baskı sırasında reçine kokusunu giderir, ve yazıcının çift USB hava temizleyicileri için ayrılmış bir USB soketi vardır.

Veya daha sağlıklı bir baskı ortamı için %95 VOC arıtma verimliliğine sahip ELEGOO MarsMate hava temizleme cihazını seçebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR