ELEGOO Mars 4 9K Reçine 3D Yazıcı
ELEGOO Mars 4 9K Reçine 3D Yazıcı
ELEGOO Mars 4 9K Reçine 3D Yazıcı
ELEGOO Mars 4 9K Reçine 3D Yazıcı

ELEGOO Mars 4 9K Reçine 3D Yazıcı (EL-3D-M4)

Marka : ELEGOO
Fiyat : €334,84  + KDV
KDV Dahil : €401,81

 

 

2

 

ELEGOO Mars 4 9K Reçine 3D Yazıcı

 

Ana Özellikler:

 

 

  • 7-İnç 9K Mono LCD: Mars 4, etkileyici 8520x4320 çözünürlüğe ve 18μm XY çözünürlüğe sahip 7 inç 9K mono LCD'ye sahiptir ve modelinizin her ayrıntısını doğru bir şekilde işleyerek her seferinde net ve karmaşık modeller basmanıza olanak tanır.
  • Büyük Baskı Hacmi: 153,36x77,76x175 mm/6,04x3,06x6,89 inç baskı hacmi, baskı hassasiyetinden ödün vermeden günlük kreasyonlar için yeterli alan sağlar.
  • COB Işık Kaynağı: Mars 4, 405nm dalga boyundaki ışını LCD'nin tamamına eşit şekilde yayarak baskılarınızın tutarlı ve doğru olmasını sağlayan güçlü bir COB ışık kaynağı kullanır.
  • Lazer Oyma Baskı Plakası: Baskı plakası, mükemmel yapışma sağlayan ve baskı başarı oranını artırmak için modellerin baskı sırasında yapı plakasına yapışmasını sağlayan lazerle oyulmuş bir yüzeye sahiptir.
  • Kullanıcı Dostu Kullanıcı Arayüzü: 3,5 inç dokunmatik ekran, baskı sürecini izlemenize ve gerektiğinde ayarlamalar yapmanıza olanak tanıyan bir model önizleme işlevi ve gerçek zamanlı bir ilerleme çubuğu ile birlikte gelir.
  • Geliştirilmiş Hava Temizleyici: Geliştirilmiş takıp çıkarılabilen hava temizleyici, dahili aktif karbon filtreyi korumak için plastik bir koruyucu kılıfa sahiptir ve baskı sırasında reçine kokusunu etkili bir şekilde azaltır. 

 

 

 

 

 

9K Baskı Kalitesi

8520x4320 çözünürlüğe ve 18x18 mikron XY çözünürlüğe sahip 7 inç 9K monokrom LCD, 70 mm/saate varan baskı hızıyla son derece ince ayrıntılara ve keskin kenarlara sahip modelleri basmanıza olanak tanıyarak üstün kalite ve hassasiyet elde etmenizi sağlar.

 

 

 

Süper Kararlı Yapı

Z ekseni, baskı sırasında istikrarlı ve hassas hareket sağlayan, katman dokusunu etkili bir şekilde azaltan ve model yüzeyini daha pürüzsüz hale getiren doğrusal bir kılavuz ray tarafından tahrik edilir.

Kaymaz altıgen soketli seviyeleme vidalarının kullanımı kolaydır ve yapı plakasının seviyelendirilmesini kolaylaştırır.

Lazerle oyulmuş baskı plakası, baskı işlemi sırasında mükemmel yapışma ve basılı modellerin kolayca çıkarılmasını sağlar.

Yazıcının orta plakası, reçinenin yazıcının içine akmasını ve yazıcının dahili bileşenlerine zarar vermesini önlemek için yükseltilmiş bir basamakla tasarlanmıştır.

 

Güçlü COB Işık Kaynağı

Mars 4, tek renkli bir LCD'nin altına gizlenmiş 36 LED'den oluşan güçlü bir COB ışık kaynağına sahiptir ve bu LED'ler, yapı alanı boyunca son derece homojen bir UV ışık demeti sağlamak için birlikte çalışır. Sonuç, olağanüstü hassasiyete ve pürüzsüz yüzeylere sahip basılı modellerdir.

Verimli Isı Dağılımı

Hızlı ısı transferi için COB ışık kaynağının yanında bulunan büyük bir soğutma fanı ve ısı ileten bakır borular, verimli ısı dağıtma performansı sağlar ve yazıcının hizmet ömrünü uzatır.

 

Voxeldance Tango Dilimleyici

Mars 4, baskı verimliliğini artırmak ve baskılarınızı kalite ve hız veya her ikisinin dengesi için optimize etmek üzere statik mod ve dinamik mod (yumuşak mod ve yüksek hızlı mod içerir) olmak üzere üç baskı modu sunan Voxeldance Tango Slicer'ı kullanır.

Açık kaynaklı GOO dilim dosyası, üçüncü taraf dilimleme yazılımlarıyla uyumludur ve size ihtiyaçlarınız için en iyi dilimleme yazılımını seçme özgürlüğü verir.

 

 

Daha İyi Baskı Deneyimi

Geliştirilmiş USB hava temizleyici, dahili aktif karbon filtreyi koruyan ve baskı sırasında reçine kokusunu emen ve filtreleyen plastik bir koruyucu kılıfla birlikte gelir. 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR