ELEGOO Saturn 3 12K Reçine 3D Yazıcı
ELEGOO Saturn 3 12K Reçine 3D Yazıcı
ELEGOO Saturn 3 12K Reçine 3D Yazıcı
ELEGOO Saturn 3 12K Reçine 3D Yazıcı
ELEGOO Saturn 3 12K Reçine 3D Yazıcı

ELEGOO Saturn 3 12K Reçine 3D Yazıcı (EL-3D-S3)

Marka : ELEGOO
Fiyat : €538,32  + KDV
KDV Dahil : €645,98

 

2


 

ELEGOO Saturn 3 12K Reçine 3D Yazıcı

Ana Özellikler:

10 İnç 12K Mono LCD: Çarpıcı 11520x5120 çözünürlüğe ve 19x24μm XY çözünürlüğe sahip 10 inç 12K mono LCD ile ELEGOO Saturn 3, son derece ayrıntılı ve karmaşık modelleri, 70 mm/s'ye kadar. 9H sertlikte temperli cam, LCD ekranı çizilmelere ve reçine damlamasının veya nüfuz etmesinin neden olduğu hasarlara karşı korur. 

Cömert Yapı Hacmi: 218,88x122,88x250 mm³/8,62x4,84x9,84 inçlik cömert yapı hacmiyle, daha fazla esneklik ve çok yönlülük için daha büyük modelleri ve daha iddialı projeleri basmayı deneyebilirsiniz.

Fresnel Yönlendiren Işık Kaynağı: COB ışık kaynağı ve Fresnel yönlendiren lens, 405nm dalga boyunda düzgün bir ışık demeti yaymak için birlikte çalışır ve ışık açısının 5°'ye ulaşmasını, ışık homojenliğinin %90'ın üzerinde olmasını ve ışık saçılma katsayısının içinde olmasını sağlar. %0,5 Bu, olağanüstü netlik ve ayrıntıya sahip son derece doğru ve tutarlı baskılarla sonuçlanır.

Lazerle oyulmuş Yapı Plakası: Lazerle oyulmuş yüzeye sahip yapı plakası, mükemmel yapışma sağlar ve daha yüksek bir baskı başarı oranı için baskılarınızın yapı plakasına yapışmasını sağlar.

Voxeldance Tango Yazılımı: 3 baskı modu sunar: baskı verimliliğini artırmak için statik mod ve dinamik mod (yumuşak mod ve yüksek hızlı mod dahil). Açık kaynaklı GOO dilim dosya formatı, CHITUBOX ve Lychee Slicer gibi üçüncü taraf dilim yazılımlarıyla uyumludur.

Plug-in Air Purifier: Yerleşik aktif karbon filtreli ve plastik koruyucu kılıflı yükseltilmiş USB takılabilir hava temizleyici, baskı sırasında zararlı kokuların temizlenmesini sağlar. Ayrıca, daha güvenli bir çalışma ortamı için VOC'leri %95'e kadar giderebilen yakında çıkacak olan ELEGOO Mars MATE hava temizleyicisini seçebilirsiniz.

 

 

12K Baskı Kalitesi

ELEGOO Saturn 3 ile en üst düzey baskı hassasiyetini ve kalitesini deneyimleyin.

11520x5120 çözünürlüğe ve 19x24 mikron XY çözünürlüğe sahip 10 inç 12K mono LCD'ye sahiptir. Bu da olağanüstü ayrıntılara ve keskin kenarlara sahip modeller basmanıza olanak tanır.

 

COB+Kırılan Işık Kaynağı  

Yazıcı bir COB + refraktif ışık kaynağı kullanır, ışık dağılımını azaltan, üniform ve tutarlı ışık dağılımı sağlayan, pürüzsüz bir yüzeye ve boyutsal doğruluğa  sahip yüksek kaliteli baskılarla sonuçlanır.

 

Geliştirilmiş Isı Dağıtım Sistemi

Daha hızlı havalandırma ve daha iyi ısı dağıtımı için 6 çift ısı ileten bakır boru ve ışık kaynağının her iki tarafında 4 soğutma fanı içerir. Bu, sistem yazıcınızın en iyi şekilde çalışmasını sağlayarak ömrünü uzatır.

Yüksek Kararlı Yapı

Çift paralel eksen tasarımı, Z ekseni hareketinin daha sessiz, daha istikrarlı ve hassas olmasını sağlayarak son baskılardaki dalgalanmaları azaltır. Mükemmel yapışma özelliğine sahip lazerle oyulmuş baskı plakası, büyük modelleri yazdırırken bile baskılarınızın baskı plakasına yapışmasını sağlar. Kaymaz altıgen yuvalı tesviye vidaları kolay kullanım için tasarlanmış olup tesviye işlemini hızlı ve kolay hale getirir. Yazıcının orta plakası, reçinenin yazıcının içine akmasını önlemek ve makine bileşenlerinizi güvenli ve temiz tutmak için yükseltilmiş bir basamakla tasarlanmıştır.

 

 

 

Çoklu Baskı Modları

Voxeldance Tango yazılımı, statik mod ve dinamik yazdırma modu (düzgün modu ve yüksek hızlı modu içeren dinamik mod) sunarak yazdırma verimliliğinizi artırmak için tasarlanmıştır. Açık kaynaklı GOO dilim dosyası formatıyla, daha fazla esneklik ve rahatlık için CHITUBOX ve Lychee Slicer gibi üçüncü taraf dilimleme yazılımlarını kullanabilirsiniz.

 

 

Kokusuz Baskı Ortamı

Yazdırma güvenliğiniz bizim endişemizdir; bu nedenle dahili aktif karbon filtreyi nakliye sırasında hasara ve kırılmaya karşı etkili bir şekilde korumak için plastik koruyucu kılıflı, yükseltilmiş bir USB ile çalışan hava temizleyiciyi dahil ettik. Daha fazla gönül rahatlığı sağlamak için, güvenli ve konforlu bir çalışma alanı için VOC'lerin %95'ine kadarını ortadan kaldırabilen ELEGOO Mars MATE hava temizleme cihazını da tercih edebilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR