ELEGOO Mars 4 Max 6K Reçine 3D Yazıcı
ELEGOO Mars 4 Max 6K Reçine 3D Yazıcı
ELEGOO Mars 4 Max 6K Reçine 3D Yazıcı
ELEGOO Mars 4 Max 6K Reçine 3D Yazıcı
ELEGOO Mars 4 Max 6K Reçine 3D Yazıcı
ELEGOO Mars 4 Max 6K Reçine 3D Yazıcı
ELEGOO Mars 4 Max 6K Reçine 3D Yazıcı
ELEGOO Mars 4 Max 6K Reçine 3D Yazıcı
ELEGOO Mars 4 Max 6K Reçine 3D Yazıcı
ELEGOO Mars 4 Max 6K Reçine 3D Yazıcı
ELEGOO Mars 4 Max 6K Reçine 3D Yazıcı

ELEGOO Mars 4 Max 6K Reçine 3D Yazıcı (EL-3D-M4M)

Marka : ELEGOO
Fiyat : €367,03  + KDV
KDV Dahil : €440,44

 

 

2

ELEGOO Mars 4 Max 6K Reçine 3D Yazıcı

Ana Özellikler:

  • 9,1 inç 6K Mono LCD: ELEGOO MARS 4 Max, 5760x3600 çözünürlüğe ve 34um XY çözünürlüğe sahip 9,1 inç monokrom LCD ekrana ve 70mm/sa'ya kadar baskı hızına sahiptir. Mükemmel ışık geçirgenliğine sahip 9H sertlikteki temperli cam, LCD ekranı çizilmelere karşı korur.
  • COB+ Refraktif Işık Kaynağı: MARS 4 Max, yayılan 405nm dalga boylu ışının kırılmadan sonra tüm LCD ekranda daha dikey ve düzgün olmasını sağlamak için COB + kırıcı ışık kaynağını kullanır. Daha ince ve daha gerçekçi ayrıntılara ve daha pürüzsüz bir yüzeye sahip basılı modeller yapmak için tam gri tonlamalı kenar yumuşatma algoritması ile eşleştirilmiştir.
  • Büyük Baskı Hacmi: 195,84x122,4x150 mm'lik (7,71x4,81x5,9 inç) geniş baskı hacmi, büyük bir modeli basmak veya birden fazla parçayı toplu olarak basmak için size daha fazla yaratıcı alan sağlar ve böylece üretkenliğinizi artırır.
  • Verimli Isı Dağıtımı: Biri hava girişi ve diğeri hava çıkışı için olan çift fanlı soğutma sistemi tasarımı, daha hızlı hava sirkülasyonu ve daha yüksek ısı yayma verimliliğine sahiptir, bu da 3D yazıcıların hizmet ömrünü uzatır.
  • Voxeldance Tango Yazılımı: 3 baskı moduna sahiptir: statik mod ve dinamik mod (pürüzsüz ve yüksek hızlı mod dahil). Dinamik modda, basılı model kesiti küçük olduğunda, baskı verimliliğini artırmak için baskı kaldırma hızı daha hızlıdır; aksine, baskı hızı yavaşlayacaktır. ELEGOO'nun kendi geliştirdiği yeni açık kaynaklı GOO dilimleme formatı ile birlikte, kısıtlama olmaksızın birden fazla dilimleme yazılımını destekler.
  • Yenilenen Baskı Ortamı: Yerleşik aktif karbon filtreli takılabilir hava temizleyici, ferahlatıcı bir baskı ortamı için reçine kokusunu azaltır. Buna ek olarak, ELEGOO'nun %95 VOC arıtma verimliliğine sahip ilk büyük boyutlu hava temizleyicisini (210x247x410mm) ayrıca satın almanız gerekir.

ELEGOO MARS 4 Max MSLA 3D Yazıcı, 9.1 inç 6K Tek Renkli LCD, Çift Soğutma Fanı, Çoklu Baskı Modları, 195.84x122.4x150mm / 7.71x4.81x5.9 İnç Baskı Boyutu ile UV Reçine Fotokürleme Yazıcısı

6K Yazdırma Doğruluğu

5760x3600 çözünürlüklü 9,1 inç 6K mono LCD ekran ile 34 mikron XY çözünürlükte, 70 mm/H'ye kadar daha yüksek baskı hızı ve katman başına yalnızca 1,5-3 saniye kürleme süresiyle son derece ayrıntılı modeller basabilirsiniz. 

9H sertliğe sahip değiştirilebilir temperli cam, LCD ekranın çizilmesini ve hasar görmesini etkili bir şekilde önler ve LCD ekranın ömrünü uzatır.

İstikrarlı Baskı Performansı

20 mm daha kalın Z ekseni lineer kılavuz rayı, Z ekseni hareketi sırasında titreşim genliğini ve daha iyi bir baskı etkisi için basılı modellerin katman desenini etkili bir şekilde azaltır. Kumlanmış yapı plakası, daha yüksek bir baskı başarı oranı için model yapışmasını artırır.

Pürüzsüz Yüzey Kaplaması

COB+ refraktif ışık kaynağı, LCD ekran boyunca 405nm dalga boyundaki ışının pozlamasının daha eşit ve tutarlı bir doğrulukla dikey olmasını sağlar. "Merdiven" etkisini önemli ölçüde azaltan tam gri ölçekli kenar yumuşatma algoritmalarıyla birleştirildiğinde daha ince ayrıntılar ve daha pürüzsüz bir yüzey kalitesi elde edilir.

Verimli Bir Ekosistem

Çift soğutma fanı yapısı ısıyı daha hızlı ve daha verimli bir şekilde dağıtarak MARS 4 MAX'in hizmet ömrünü uzatır. 

Hava temizleyici, yazıcı haznesindeki reçine kokusunu azaltmak için aktif karbon filtre ile USB üzerinden bağlanır. Ayrıca, formaldehit ve VOC'lerin %95'ine kadarını giderebilen ELEGOO'nun ilk büyük hava temizleyicisini de seçebilirsiniz.

Daha Pratik Özellikler

Daha kolay model çıkarma ve daha yüksek baskı başarı oranı için daha az serbest bırakma gerilimine sahip PFA serbest bırakma astarı filmi.

Sezgisel UI arayüzüne sahip 3,5 inç renkli dokunmatik ekran son derece duyarlı ve kullanımı kolaydır ve diller arasında serbestçe geçiş yapabilirsiniz.

Çoklu Baskı Modları

Voxeldance Tango Yazılımı 3 baskı modu sağlar: statik mod ve dinamik mod (yumuşak ve yüksek hızlı mod içerir). Dinamik mod seçildiğinde, baskı hızını basılı modelin kesit boyutuna göre dinamik olarak ayarlar, bu da serbest bırakma kuvvetinin etkisini azaltır ve baskı verimliliğini artırır. 

Ayrıca ELEGOO, CHITUBOX ve Lychee Slicer gibi üçüncü taraf dilimleme yazılımlarıyla uyumlu yeni bir açık kaynaklı GOO dilimleme formatı geliştirmiştir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR