Zaxe X3 3D Yazıcı
Zaxe X3 3D Yazıcı
Zaxe X3 3D Yazıcı

Zaxe X3 3D Yazıcı (X3.BLK.0001)

Marka : zaxe
Fiyat : €2.400,00  + KDV
KDV Dahil : €2.880,00

2

Zaxe X3 3D Yazıcı

zaxe z3
 
  • WiFi Bağlantısı

  • Kapasitif dokunmatik ekran

  • Güçlü işlemci

  • Core XY

 
 
zaxe z3

Zaxe X3 ile Kompakt Endüstriyel Baskı Çözümleri

E3D V6 HotEnd’i, Core XY mekanik sistemi ve pasif ısıtmalı baskı alanı sayesinde Zaxe X3, endüstriyel bir baskı tecrübesini kompakt bir tasarım ile sağlıyor.

 
 
 

E3D V6 Titanyum Baskı Kafası

Zaxe X3’ün E3D V6 Titanyum Baskı Kafası sayesinde tıkanma riski olmadan yüksek verimlilikte baskı alın. V6 Titanyum Baskı Kafası cihazınızın servis ömrünü uzatacak ve yıllarca aynı performansta baskı almanızı sağlayacak.

zaxe z3
 
 
 

Tam Otomatik Kalibrasyon

Zaxe X3'ün tam otomatik kalibrasyon sistemi, göz kararı kalibrasyonları ortadan kaldırır ve hata payını azaltır. Deneyimsiz kullanıcılar bile ilk kullanışta kusursuz kalibrasyon elde edebilir ve 3 boyutlu yazıcılarını kullanırken zamandan tasarruf edebilir.

zaxe z3
 
 
 

HEPA, KARBON Filtre

Sorumlu, çevre dostu ve güvenilir. Zaxe Z3, koku ve zararlı mikro partiküllerin salınımını önlemek için tasarlanmış 2 HEPA Filtresi ile birlikte gelir.

 
 

Renkli LED Işıklar

LED ışıklar, cihazın durumuna göre baskı alanını aydınlatarak kullanıcılarla etkileşime geçer. Baskı aşamaları hakkında size geri bildirimde bulunurlar, böylece her zaman hangi adımı attığınızı bilirsiniz.

 
 

110° Cam Kapı

Kullanıcıların bakım ve tamir gibi işlemler için makinenin içine rahatça girmelerini sağlayan 110° açılma açısına sahip bir menteşe sistemi tasarladık.

 
 
 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR