ELEGOO Mars 4 DLP Reçine 3D Yazıcı
ELEGOO Mars 4 DLP Reçine 3D Yazıcı
ELEGOO Mars 4 DLP Reçine 3D Yazıcı
ELEGOO Mars 4 DLP Reçine 3D Yazıcı
ELEGOO Mars 4 DLP Reçine 3D Yazıcı
ELEGOO Mars 4 DLP Reçine 3D Yazıcı
ELEGOO Mars 4 DLP Reçine 3D Yazıcı
ELEGOO Mars 4 DLP Reçine 3D Yazıcı
ELEGOO Mars 4 DLP Reçine 3D Yazıcı
ELEGOO Mars 4 DLP Reçine 3D Yazıcı

ELEGOO Mars 4 DLP Reçine 3D Yazıcı (EL-3D-M4D)

Marka : ELEGOO
Fiyat : €663,24  + KDV
KDV Dahil : €795,88

 

 

2

ELEGOO Mars 4 DLP Reçine 3D Yazıcı

Ana Özellikler:

  • Yepyeni DLP 3D Yazıcı: ELEGOO MARS 4 DLP 3D yazıcı, 405nm ışını doğrudan ve konsantre bir şekilde reçine tankının tabanına %95'e varan ışık homojenliği ile yansıtmak için TI (Texas Instruments) DLP teknolojisini kullanır. Temperli cam, %95'e varan ışık geçirgenliği ile geleneksel LCD ekranların yerini alarak ışık yayılımını ve başıboş ışık parazitini etkili bir şekilde azaltır. Bu arada, tam gri kenar yumuşatma algoritması pürüzlü kenarları büyük ölçüde azaltarak model yüzeyini daha pürüzsüz ve daha hassas hale getirir.
  • 20k+ Saat Ömür: DLP projektörün hizmet ömrü 20.000+ saate kadar çıkmaktadır, bu da LCD ekranın 2.000 saatlik ömründen 10 kat daha uzundur, bu da LCD yazıcınızın ekranını değiştirmek için çok fazla bakım maliyetinden tasarruf edeceğiniz anlamına gelir.
  • Düşük Güç & Ultra sessiz baskı: 12W ultra düşük çalışma gücü, LCD yazıcıların yaklaşık 1/7 enerji tüketimi ile enerji tasarrufu sağlar ve çevre dostudur. Düşük güç tüketimi daha az ısı ürettiğinden, ısıyı dağıtmak için bir fana ihtiyaç yoktur ve baskı gürültüsü 48 dB'nin altında kalır.
  • Daha İstikrarlı Yapı: Z ekseni lineer rayı 15 mm'den 20 mm'ye kalınlaştırılmıştır, bu da Z ekseni hareketi sırasında titreşim genliğini ve daha iyi nihai baskı sonuçları için basılı modellerin katman desenini etkili bir şekilde azaltır. Baskı başarı oranını artırmak için güçlü yapışma özelliğine sahip kumlanmış yüzeyli baskı plakası.
  • Akıllı Voxeldance Tango Dilimleyici: Üç baskı modu isteğe bağlıdır: statik mod ve dinamik mod (yumuşak ve yüksek hızlı mod içerir). Dinamik modda, dilimleme yazılımı, serbest bırakma kuvvetinin etkisini azaltmak için baskı hızını basılı modelin kesit boyutuna göre dinamik olarak ayarlayacak ve böylece baskı verimliliğini artıracaktır. Ayrıca ELEGOO, kısıtlama olmaksızın birden fazla dilimleme yazılımıyla uyumlu olan yeni bir açık kaynaklı GOO dilimleme formatını geliştirmiştir.
  • Arıtılmış Baskı Ortamı: Dahili aktif karbon içeren USB destekli hava temizleyici, ferahlatıcı bir baskı ortamı oluşturmak için reçine kokusunu emerek ve filtreleyebilir. Veya fotokürleme alanı için özel olarak tasarlanan ve VOC'lerin  95% 'ine kadarını giderebilen, yakında çıkacak olan ELEGOO'nun ilk büyük hava temizleyicisini (210*247*410mm) seçebilirsiniz. (Ayrı olarak satın almanız gerekir)

 

ELEGOO MARS 4 DLP 3D Yazıcı, Ultra Sessiz Baskıya Sahip Masaüstü Reçine 3D Yazıcı, 20000+ Saat Hizmet Ömrü, 

ve Ultra Düşük Çalışma Gücü, 132.8x74.7x150mm/5.22x2.94x5.9inç Baskı Boyutu

 

DLP 3D Teknolojisi

Dijital Işık İşleme (DLP), tüm katman görüntüsünü doğrudan reçine tankının altına yansıtmak için dijital bir ışık projektörü kullanır ve UV ışını, dijital bir mikromirror cihazı (DMD) tarafından seçici olarak kürlenecek belirli bir konuma yansıtılır.

Daha Yüksek Baskı Doğruluğu

ELEGOO DLP projektör, 4mw/cm2'ye kadar ışık yoğunluğu ve %95'e kadar ışık homojenliği ile LG yüksek performanslı LED ışık kaynağı + 13 katmanlı lens seti tasarımını benimser ve ışık saçılmasını ve ışık akmasını en aza indiren %95 ışık geçirgenliğine sahip temperli cam ile birleştirilir. Sonuç, aynı çözünürlüğe sahip LCD 3D yazıcılara göre daha yüksek baskı doğruluğu.

Yüksek Hassasiyetli Baskı 

2560 x 1440 vokselli ve  52  mikron XY çözünürlüklü 2K projektör kullanılarak baskı hızı 70 mm/H'ye ulaşabilir ve boyutsal doğruluk ±0,05 mm'dir. Tam gri tonlama kenar yumuşatma algoritması ile birlikte, minimum 0,2 mm diyafram açıklığı ve minimum 0,25 mm silindir ile net ayrıntılı modeller yazdırabilirsiniz.

Ultra Uzun Hizmet Ömrü

20.000+ saatlik kullanım ömrüyle, ekranı 2.000 saatlik kullanım ömrüne sahip LCD yazıcılar kadar sık değiştirmenize gerek kalmaz ve size çok para kazandırır. DC güç kaynağı, 12W ultra düşük çalışma gücü, enerji tasarruflu ve çevre dostu.

Stabilite için Tasarlandı

Z ekseni, daha sessiz, daha yumuşak ve daha hassas hareket için kalınlaştırılmış bir lineer ray ile tahrik edilir. Kumlanmış baskı plakası, baskı sırasında çok daha güçlü bir yapışma sağlar ve PFA ayırıcı astar filmi, daha yüksek bir baskı başarı oranı için daha az ayırma gerilimine sahiptir.

Voxeldance Tango Yazılımı

Üç baskı modu sunar: statik mod ve dinamik mod (yumuşak mod ve yüksek hızlı mod içerir). Dinamik modda, basılı modelin enine kesiti küçük olduğunda, baskı kaldırma hızı daha hızlıdır, böylece baskı verimliliği artar; aksi durumda, baskı hızı yavaşlayacaktır. Ayrıca ELEGOO, CHITUBOX ve Lychee Slicer gibi üçüncü taraf dilimleme yazılımlarıyla uyumlu yeni bir açık kaynaklı GOO dilimleme formatı geliştirmiştir.

Daha İyi Baskı Deneyimi

STM32 sessiz anakart ve fansız tasarım, baskı gürültüsünü 48 dB'ye kadar önemli ölçüde azaltır. Aktif karbon filtreli hava temizleyici, baskı sırasında reçine kokusunu etkili bir şekilde giderebilir. Alternatif olarak, daha iyi bir baskı deneyimi için ELEGOO'nun  95%  VOC arıtma verimliliğine sahip ilk büyük hava temizleyicisini seçebilirsiniz! (Ayrı olarak satın almanız gerekir)

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR