ELEGOO Neptune 4 3D Yazıcı
ELEGOO Neptune 4 3D Yazıcı
ELEGOO Neptune 4 3D Yazıcı
ELEGOO Neptune 4 3D Yazıcı
ELEGOO Neptune 4 3D Yazıcı
ELEGOO Neptune 4 3D Yazıcı

ELEGOO Neptune 4 3D Yazıcı (EL-3D-N4)

Marka : ELEGOO
Fiyat : €312,52  + KDV
KDV Dahil : €375,02

 

 

 

2

 

ELEGOO Neptune 4 3D Yazıcı

Neptune 4 Neptune 4

 

  • [Önceden Yüklenmiş Klipper Yazılımı] Sessiz bir Klipper anakartı ve ARM 64-bit 1.5GHz ana frekanslı dört çekirdekli yüksek performanslı işlemci ile, ELEGOO Neptune 4, 500 mm/s'ye kadar (önerilen 250 mm/s) yazdırma hızına ulaşabilir, modellerinizi her zamankinden daha hızlı üretmenize olanak tanır, modellerin baskı kalitesini artırmak için girdi şekillendirmeyi ve gelişmiş basınç işlevini destekler. 8GB RAM, hızlı yazdırma için yeterli depolama alanı sağlar.
  • [Çift Dişli Doğrudan Ekstrüder] 5,2:1 redüksiyon oranına sahip, kendi geliştirdiğimiz yeni çift dişli doğrudan tahrikli ekstrüder, güçlü ekstrüzyon ve daha düzgün filament beslemesi sağlar. Boğaz borusunun ısı dağılımını etkili bir şekilde iyileştirmek ve nozül tıkanma riskini azaltmak için tamamen metal bakır-titanyum alaşımı boğaz borusu ve benzersiz hava kanalı tasarımıyla birleştirilmiştir.
  • [300°C Yüksek Sıcaklık Nozülü] 300°C yüksek sıcaklık nozülü ve uzatılmış hotend ile filamentin tamamen eritilebileceği ve yüksek baskı hızında bile eşit şekilde dışarı akabileceği anlamına gelir, Bu yazıcı, PLA, PETG, ABS, TPU ve naylon gibi yüksek sıcaklığa dayanıklı filamentler de dahil olmak üzere birçok farklı malzemeyi yazdırabilir.
  • [Otomatik Tabla Ayarlama] 121 (11x11) noktalı otomatik yatak ayarlama, yapı platformunun hızlı ve doğru bir şekilde tesviye edilmesini sağlar. Mükemmel bir ilk katman baskısı için, ek ayarlama amacıyla tabla altındaki elle dönebilen düğmeleri de kullanabilirsiniz. Ek olarak, PEI manyetik platformu, baskı yaptığınız modellerin yalnızca hafif bir bükülme ile kolayca çıkarılmasına olanak tanır.
  • [Verimli & Hızlı Soğutma] Daha kapsamlı ve verimli ısı dağılımı için güçlü rüzgara sahip 2 adet kalınlaştırılmış çift taraflı 4015 model soğutma fanı, yeni yerleştirilen modeli hızlı bir şekilde soğutmak için baskı kafasının arkasındaki 4x4020 rulmanlı üfleyici fanlarla birlikte, yüksek baskı hızlarında bile çok iyi baskı kalitesi sağlar.
  • [Çıkarılabilir Kapasitif Dokunmatik Ekran]4,3 inçlik çıkarılabilir kapasitif dokunmatik ekran, elde tutularak veya tabana sabitlenerek kullanılabilir ve daha fazla rahatlık için model önizleme ve yazdırmayı duraklatma özelliklerine sahiptir. Kızağın 30 noktalı LED ışık şeridi, baskıyı karanlık bir ortamda gözlemlemek için başlıktaki LED ışıkla birleştirilmiştir.

 

ELEGOO Neptune 4 FDM 3D Yazıcı, 500 mm/sn'ye Kadar Yüksek Hızlı, 121 Noktalı Otomatik Tabla Ayarlama, 300°C Çift Dişli Doğrudan Ekstrüder, 225x225x265mm³ /8,85x8,85x10,43 İnç Baskı Boyutu

Klipper Hazırlanıyor

ELEGOO Neptune 4, daha hızlı komut işleme ve yürütme için ARM 64 bit 1.5GHz ana frekanslı dört çekirdekli işlemciye sahip ve önceden yüklenmiş Klipper yazılımı ile birlikte gelir, bu da Neptune 4'ün 500 mm/s'ye varan etkileyici bir hızda ve daha yüksek verimlilikte baskı yapmasını sağlar. 8GB RAM, hızlı yazdırma için geniş depolama alanı sağlar.Ayrıca yazıcı, yazıcının hareket sistemindeki mekanik titreşimleri ve yazdırılan model yüzeyindeki dalgalanma kusurlarını azaltan giriş şekillendirme gibi gelişmiş özellikleri de destekler. Gelişmiş basınç fonksiyonu, malzeme akışını baskı hızına göre ayarlayarak nozülde tutarlı bir basınç oluşturur ve filament sızıntısını veya damlamasını azaltır.

Güçlü Ekstrüzyon & Geliştirilmiş Hotend

Eşit filament ekstrüzyonu ve yeterli deşarj için 5,2:1 redüksiyon oranına ve geliştirilmiş dişli gücüne sahip çift dişli doğrudan ekstrüder, Neptune 3 Pro'nun ağırlığının yalnızca %75'i kadardır. 

Daha hızlı ısı dağılımı ve daha az nozül tıkanması için benzersiz hava kanalı tasarımına sahip bakır-titanyum metal alaşım boğaz borusu. 

Uzatılmış hotend'e sahip nozül, filamenti tamamen eritmek için 300°C'ye kadar dayanabilir ve naylon gibi yüksek sıcaklık gerektiren filamentleri de kullanmanıza olanak sağlar.

PEI Manyetik Tabla

Yüksek yapışma ve bükülme direncine sahip özel kaplamalı ve yaylı çelik sactan imal edilen PEI manyetik platform sayesinde baskılı modeller kazınabilir ya da baskı çelik sacının bükülmesiyle kolayca çıkartılabilir. 250W'lık sıcak yatak hızla 110°C'ye kadar ısınabilir.

Stabil ve Sessiz Yazdırma

ELEGOO Neptune 4 3D yazıcı, tüm eksenler için sessiz sürücüleri ile gürültüyü 50db'nin altına düşürerek sessiz ve hassas yazdırma için tasarlanmıştır. Aşınmaya dayanıklı POM V-Guide tekerlekleri sessiz, sorunsuz ve doğru bir şekilde hareket eder. Z ekseni çift uçlu vida + Z ekseni çift motor tasarımı, daha iyi senkronizasyon sağlayarak yazıcı kafası hareketinin doğruluğunu ve stabilitesini artırır.

Benzersiz Isı Dağıtım Performansı

Baskı kafasının her iki yanında bulunan iki adet kalınlaştırılmış 4015 rulmanlı soğutma fanına ek olarak, baskı kafasının arkasında dört adet 4020 rulmanlı yardımcı fan bulunmaktadır, bu da yeni basılan katmanların yüksek baskı hızında bile çok yönlü olarak hızlı bir şekilde soğutulmasını sağlar ve biriktirilen sıcak filament daha iyi çıkıntı ve bağlantı sonuçları için hızla birbirine kaynaşır.

Daha Pratik Özellikler

Yazıcı, enerji geri geldikten sonra yazdırmaya devam edebileceğinden, yazdırma sırasında beklenmeyen elektrik kesintisi konusunda endişelenmenize gerek yok. Yazıcınız filament bittiğinde veya koptuğunda, malzemelerin israf edilmesini ve modellerin hurdaya çıkmasını önlemek için duraklayacak ve alarm verecektir. LAN üzerinden yazdırmayı destekler, bir kez bağlandıktan sonra WEB terminali ile yazıcınızı uzaktan kontrol edebilir ve izleyebilirsiniz. XY ekseni kayış gergisinin elle döndürülebilen düğmesiyle ayarlanması çok kolay ve genişletilmiş Y ekseni profili istikrarlı bir baskı tablası sağlar. Çıkarılabilir kapasitif ekran elde taşınabilir veya makine tabanına sabitlenebilir; 8 dilde serbest geçiş, yazdırma modellerinin ön izlemesi ve yazdırmayı duraklatma işlevini destekler.Portalın LED ışık çubuğu ve püskürtme ucu LED ışığı, loş ışıkta bile yazdırma sürecini rahatlıkla izlemek için ekranda bulunan buton ile çalıştırılabilir.

ELEGOO Neptune Türkiye Hologram ELEGOO Neptune Türkiye Hologram
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR