FLSUN Super Racer (SR) 3D Yazıcı
FLSUN Super Racer (SR) 3D Yazıcı
FLSUN Super Racer (SR) 3D Yazıcı
FLSUN Super Racer (SR) 3D Yazıcı

FLSUN Super Racer (SR) 3D Yazıcı (FLSUNSR)

Marka : FLSUN
Fiyat : €781,29  + KDV
KDV Dahil : €937,55

 

UYARI: TÜRKİYE KULLANIMLARINDA YAZICI ARKASINDA BULUNAN VOLTAJ AYARI "230V" OLARAK AYARLANDIKTAN SONRA ELEKTRİK VERİLMESİ GEREKMEKTEDİR. BU SEÇENEK KULLANICILAR TARAFINDAN KONTROL EDİLMELİDİR. 115V İLE ÇALIŞTIRILDIĞINDA YAŞANACAK PROBLEMLER GARANTİ KAPSAMINA GİRMEMEKTEDİR. 

 

2

 

FLSUN Super Racer (SR) 3D Yazıcı, ÇOK HIZLI!

SR, FLSUN tarafından bağımsız olarak geliştirilen en son Delta tabanlı 3D yazıcıdır. Hızlı baskılama en büyük avantajıdır. Varsayılan yazdırma hızı 150 mm/sn'dir (i3 mimarisinin yaklaşık 3-4 katı) ve 200 mm/sn'de çalışsa bile kalite performansı iyidir.

Diğer sıradan 3B yazıcılarla karşılaştırıldığında, aynı model yarı sürelerde yazdırılabilir.

Dört adet TMC 2209 ile 32 bit yüksek hızlı bir ana kart kullanır. Daha sessiz, daha stabil ve daha yüksek baskı doğruluğuna sahiptir.

FLSUN Super Racer SR FLSUN Super Racer SR FLSUN Super Racer SR FLSUN Super Racer SR FLSUN Super Racer SR FLSUN Super Racer SR FLSUN Super Racer SR FLSUN Super Racer SR FLSUN Super Racer SR FLSUN Super Racer SR FLSUN Super Racer SR FLSUN Super Racer SR FLSUN Super Racer SR FLSUN Super Racer SR FLSUN Super Racer SR FLSUN Super Racer SR FLSUN Super Racer SR FLSUN Super Racer SR FLSUN Super Racer SR FLSUN Super Racer SR FLSUN Super Racer SR FLSUN Super Racer SR FLSUN Super Racer SR FLSUN Super Racer SR FLSUN Super Racer SR FLSUN Super Racer SR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR