ELEGOO Neptune 3 Pro 3D Yazıcı
ELEGOO Neptune 3 Pro 3D Yazıcı
ELEGOO Neptune 3 Pro 3D Yazıcı
ELEGOO Neptune 3 Pro 3D Yazıcı
ELEGOO Neptune 3 Pro 3D Yazıcı
ELEGOO Neptune 3 Pro 3D Yazıcı
ELEGOO Neptune 3 Pro 3D Yazıcı
ELEGOO Neptune 3 Pro 3D Yazıcı
ELEGOO Neptune 3 Pro 3D Yazıcı

ELEGOO Neptune 3 Pro 3D Yazıcı (EL-3D-N3P)

Marka : ELEGOO
Fiyat : €315,52  + KDV
KDV Dahil : €378,62

Elegoo Neptune 3 Pro 3D yazıcı cihazının, üretimi durdurulması nedeniyle tarafımızda satışa açılamayacağını siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmak isteriz.

 

2

 

ELEGOO Neptune 3 Pro 3D Yazıcı

Neptune 3 Pro Neptune 3 Pro

Main Features:

 

  • Neptune 3 Pro'ya Genel Bakış: 225*225*280mm baskı boyutu çoğu kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayabilir. STM32 anakartıyla ELEGOO Neptune 3 Pro'nun tüm eksenleri, yazdırma sırasında daha sessiz ve daha hassas hareket için sessiz adımlı motorlarla çalıştırılır ve bu da gürültüyü 47-48dB'ye kadar azaltır. Kurulumu kolay yazıcı; ana bileşenlerin önceden birleştirilmiş halinin yanı sıra hızlı kurulum için eksiksiz bir alet kitiyle birlikte gelir.
  • Çift Dişli Doğrudan Ekstruder: Yeni çift vitesli doğrudan tahrikli ekstrüder, daha düzgün filament beslemesi için 3:1 redüksiyon oranına ve daha güçlü ekstrüzyon kuvvetine sahip SUS303 yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmıştır. Daha istikrarlı ve doğru baskı için daha güçlü ekstrüzyon kuvveti, nozül tıkanmasını ve ekstrüzyon sorunlarını büyük ölçüde azaltan baskı etkisi ile Bowden ekstrüderinden daha iyidir. PLA, TPU, PETG ve ABS gibi birçok filamentle uyumludur.
  • Daha İyi Baskı Efekti için Nozül Kiti: Nozül kiti, bir adet TC4 titanyum alaşımlı boğaz borusu, bir adet alüminyum alaşımlı düz soğutucu ve bir adet pirinç nozül içerir. Daha iyi bir ısı dağıtma etkisi sağlamak ve boğaz borusunun sıcaklığını düşürmek için ön kısma oturan verimli soğutma fanıyla eşleştirilen genişletilmiş alüminyum soğutucu sayesinde nozülün tıkanma olasılığı azalır. Baskı kafasının her iki yanındaki fanlar, model ayrıntılarını ve çıkıntılı baskı etkisini iyileştirmek için baskılı katmanların çok yönlü ve hızlı bir şekilde soğutulmasını sağlar.
  • Daha Akıllı Baskı Deneyimi: Otomatik bölümlendirilmiş tabla kalibrasyonu, yatağın 36 (6x6) noktasını otomatik olarak taramak ve gerçek zamanlı olarak veri toplamak için temassız, yüksek hassasiyetli bir sensör kullanır ve ardından baskı tablasındaki düzensizlikleri ve eşitsizlikleri telafi etmek için Z ekseni yüksekliğini ayarlar.(Yalnızca metal baskı platformları için geçerlidir) Akıllı fan kontrolü: Yazdırma sonrasında, fan ömrünü uzatmak, gürültüyü azaltmak ve enerji tasarrufu sağlamak için tüm fanlar 50°C'nin altında çalışmayı otomatik olarak durduracaktır. Akıllı yazdırmaya devam etme: Filament bittiğinde veya koptuğunda yazıcı otomatik olarak duraklar ve siz de elektrik kesintisinden sonra yazdırmaya devam edebilirsiniz.
  • Daha İstikrarlı Baskı: Yazdırma kafasının daha istikrarlı hareketi ve daha yüksek yazdırma doğruluğu için çift senkronize sürücü vidalı ve çift motorlu sürücüye sahip Z ekseni, tek bir sürücü vidalı motor tarafından tahrik edilen Z-ekseni yazdırma sapmasını önler. 4 tekerlekli V-kılavuz ray kasnağı, daha istikrarlı hareket, düşük gürültü, aşınma direnci ve daha uzun servis ömrüne sahip POM'dan yapılmıştır.
  • Kullanım Kolaylığı: İyi yapışma ve bükülmeyi önleme için özel PEI kaplamalı ve yaylı çelik sac manyetik tabla bükülerek baskılar kolayca serbest kalabilir. The 4.3-inch removable capacitive touch screen can be operated by hand-held or fixed on the base. 4,3 inçlik çıkarılabilir kapasitif dokunmatik ekran, elde tutularak veya makineye sabitlenerek çalıştırılabilir. Yazdırmadan önce model görüntüsünün ön izlemesini görmek ve yazdırma sürecini gözlemlemek için yerleşik yazdırma modeli önizleme işlevi. 250W yüksek güçlü yatak, hızla 100°C'ye kadar ısınabilir ve hemen baskıya başlayabilirsiniz. Portal üzerindeki entegre LED ışık, zayıf ışıklı ortamlarda yazdırılan modeli rahatça gözlemlemek için ekrandan çalıştırılabilir.

 

Neptune 3 Pro Neptune 3 Pro Neptune 3 Pro Neptune 3 Pro Neptune 3 Pro Neptune 3 Pro Neptune 3 Pro Neptune 3 Pro Neptune 3 Pro Neptune 3 Pro

Neptune 3 Pro

Neptune 3 Pro

Neptune 3 Pro

Neptune 3 Pro

Neptune 3 Pro

Neptune 3 Pro

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR