ELEGOO Neptune 3 Max 3D Yazıcı
ELEGOO Neptune 3 Max 3D Yazıcı
ELEGOO Neptune 3 Max 3D Yazıcı
ELEGOO Neptune 3 Max 3D Yazıcı
ELEGOO Neptune 3 Max 3D Yazıcı

ELEGOO Neptune 3 Max 3D Yazıcı (EL-3D-N3M)

Marka : ELEGOO
Fiyat : €722,36  + KDV
KDV Dahil : €866,83

Elegoo Neptune 3 Max 3D yazıcı cihazının, üretimi durdurulması nedeniyle tarafımızda satışa açılamayacağını siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmak isteriz.

 

2

 

ELEGOO Neptune 3 Max 3D Yazıcı

 

  • Çift Dişli Doğrudan Ekstrüder: Yeni çift vitesli doğrudan tahrikli ekstrüder, daha düzgün filament beslemesi için 3:1 redüksiyon oranına ve daha güçlü ekstrüzyon kuvvetine sahip SUS303 yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmıştır. Daha istikrarlı ve doğru baskı için daha güçlü ekstrüzyon kuvveti, nozül tıkanmasını ve ekstrüzyon sorunlarını büyük ölçüde azaltan baskı etkisi ile Bowden ekstrüderinden daha iyidir. PLA, TPU, PETG ve ABS gibi birçok filamentle uyumludur.
  • Muazzam Baskı Hacmi: 420x420x500 mm / 16,53x16,53x19,68 inçlik bugüne kadarki en büyük baskı hacmine sahip ELEGOO Neptune 3 Max, ister daha büyük modelleri basmak, ister toplu baskı yapmak olsun, yaratıcılığınızı sonuna kadar kullanmanız için size cömert bir baskı alanı sunar.
  • Otomatik Tabla Kalibrasyonu + Yardımcı Dengeleme: Temassız yüksek hassasiyetli sensör, baskı tablasındaki tüm düzensizlikleri ve tutarsızlıkları kalibre etmek için tablanın 63 noktasını otomatik olarak tarar. Sağlam bir ilk katman elde etmek amacıyla manuel kalibrasyon için baskı tablasının altındaki el ile döndürülebilen vidaları da kullanabilirsiniz.
  • İstikrarlı & Sessiz Baskı: Z ekseni, yazdırma kafasının daha istikrarlı ve hassas hareketi için çift uçlu vidalar ve çift motorlu sürücüyle tasarlanmıştır. Aynı zamanda çift rot yapısı, Z ekseni portalının stabilitesini artırır.
  • Sessiz Anakart: STM 32 bit sessiz anakartla X/Y/Z/E eksenlerinin tümü, yazdırma gürültüsünü 50 dB'nin altına etkili bir şekilde azaltmak için yüksek hassasiyetli step motorlarla çalıştırılır.
  • PEI Manyetik Tabla: Güçlü yapışma ve bükülmeyi önlemek için özel kaplamalı ve yaylı çelik sac PEI manyetik tabla sayesinde baskı çelik sacını hafifçe bükerek yazdırılan baskıları kolayca çıkarabilirsiniz. 420W yüksek güçlü tabla, hızla 100°C'ye kadar ısınabilir.
  • Çıkarılabilir Kapasitif Dokunmatik Ekran: 4,3 inç çıkarılabilir manyetik kapasitif dokunmatik ekran, elde tutularak veya cihaz tabanına sabitlenerek çalıştırılabilir ve baskı modeli ön izleme işleviyle, ön izleme yapılabilir. Yazdırma sırasında baskı görüntüsünü alın ve baskı ilerlemesini gözlemleyin, çoklu dil desteği ile serbestçe geçiş yapın. Ayrıca, alyan anahtarı ve başlık aksesuarları gibi aletlerin saklanması için makine tabanında bir çekmece de bulunur.

 

ELEGOO Neptune 3 Max FDM 3D Yazıcı, Otomatik Tabla Kalibrasyonu, Çift Dişli Doğrudan Ekstrüder, Ultra Sessiz Yazdırma, Çift Sürücü Tahrikli Vida, Büyük Yazdırma Alanı 420x420x500mm /16.53x16.53x19.68 İnç

Neptune 3 Plus Neptune 3 Plus

Tek Tuşla Otomatik Kalibrasyon

63 noktalı kalibrasyon sistemi, tutarsızlıkları veya düzensizlikleri otomatik olarak kalibre etmek için temassız bir sensör kullanır. Sıkıcı tabla kalibrasyonu artık yok. Otomatik kalibrasyonu başlatmak için ekrandaki düğmeye tıklamanız yeterli! Daha iyi bir kalibrasyon etkisi ve son baskı kalitesi için baskı tablasının ince ayarını yapmak üzere çalışma yatağının altında elle döndürülebilen seviyelendirme düğmeleri bulunmaktadır.

Neptune 3 Plus Neptune 3 Plus

Güçlü Ekstrüzyon & Verimli Isı Dağıtımı

Çift dişli doğrudan ekstrüder, güçlü ve ayarlanabilir ekstrüzyon kuvvetine ve filament üzerinde daha iyi bir kavramaya sahiptir; pürüzsüz ve eşit bir filament beslemesi sağlamak için titanyum alaşımlı boğaz borusuyla birleştirilmiştir. Genişletilmiş alüminyum ısı emici ve etkili ön soğutma fanı, boğaz borusundaki ısının daha hızlı dağıtılmasını sağlar, böylece nozülün tıkanma riski azalır. Baskı kafasının her iki yanındaki fanlar, daha iyi çıkıntı ve köprü sonuçları için baskılı katmanların çok yönlü ve hızlı bir şekilde soğutulmasını sağlar.

Neptune 3 Plus Neptune 3 Plus Neptune 3 Plus Neptune 3 Plus

Sessiz ve Güvenli Baskı

Sessiz sürücülere ve daha makul nozül ısı dağıtma yapısına sahip STM 32-bit anakart, gürültüyü 50db'nin altına düşürür. POM V-yuvalı tekerlekler ultra sessizliğe, aşınma direncine ve yüksek hassasiyette harekete sahiptir. 500W geniş voltajlı güç kaynağının manuel ayarlanmasına gerek yok, baskı güvenliğini sağlamak için giriş voltajına göre otomatik olarak değiştirilebilir.

Neptune 3 Plus Neptune 3 Plus

Akıllı "Yazdırmaya Devam" Teknolojisi

Yazıcı, enerji geri geldikten sonra yazdırma işlemine devam edebildiğinden, yazdırma işlemi sırasında beklenmeyen elektrik kesintisi konusunda endişelenmenize gerek yok. Filament algılama sensörü sayesinde, filament bittiğinde veya kırıldığında, malzeme israfını ve modelin hurdaya çıkmasını önlemek için yazıcı, siz yeni filamenti yükleyene kadar duraklayacak ve alarm verecektir.

Neptune 3 Plus Neptune 3 Plus

Gelişmiş İstikrarlı Yapı

Daha iyi senkronizasyona sahip Z ekseni çift uçlu vida + Z ekseni çift motor tasarımı, yazdırma doğruluğunu ve stabilitesini artırırken, çift rot yapısı Z ekseni portalının stabilitesini artırır. Topuz tipi XY ekseninin kayış gerginliğini ayarlamak daha kolay. Genişletilmiş Y eksen profilleri 6V tekerleklerle tahrik edilir ve daha istikrarlı bir baskı tablası için ithal edilen yüksek kaliteli senkron kayışla çalışır.

Neptune 3 Plus Neptune 3 Plus

Daha Pratik Özellikler

Model baskısını loş bir ortamda rahatlıkla gözlemlemek için portal üzerindeki LED ışık şeridi, ekrandaki düğme ile çalıştırılabilir. Yazdırmadan sonra, güç tasarrufu sağlamak, gürültüyü azaltmak ve fan ömrünü uzatmak için tüm fanlar otomatik olarak çalışmayı durduracaktır. 420W'lık hot-bed, farklı filamentlerin sıcaklık gereksinimlerini karşılamak için hızla 100°C'ye kadar ısıtılabilir. Makine tabanındaki çekmeceli alet kutusu, yazıcıda kullanılan aletleri saklamak için mükemmel bir yerdir.

Neptune 3 Plus Neptune 3 Plus Neptune 3 Plus Neptune 3 Plus Neptune 3 Plus Neptune 3 Plus Neptune 3 Plus Neptune 3 Plus
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR