Zaxe Z3 3D Yazıcı
Zaxe Z3 3D Yazıcı
Zaxe Z3 3D Yazıcı
Zaxe Z3 3D Yazıcı
Zaxe Z3 3D Yazıcı
Zaxe Z3 3D Yazıcı

Zaxe Z3 3D Printer (Z3.BLK.0001)

Brand : zaxe
Price : €138.460,00
Excl. VAT : €138.460,00

Zaxe Z3 3D Yazıcı

 
  • WiFi Bağlantısı

  • Kapasitif dokunmatik ekran

  • Bulut Bağlantısı (xCloud)

  • Güçlü işlemci

  • Core XY

  • Titreşim Önleme

 
 
zaxe z3

Zaxe Z3 ile Kusursuz 3 Boyutlu Baskı Tecrübesi

Zaxe Z3’ün Titanyum E3D V6 HotEnd’i, Klipper entegre edilmiş Firmware’i, Core XY mekanik sistemi ve pasif ısıtmalı baskı alanı sayesinde, hızlı, tutarlı ve güvenilir bir baskı tecrübesi elde edin.

 
 
 

E3D V6 Titanyum Baskı Kafası

Zaxe Z3’ün E3D V6 Titanyum Baskı Kafası sayesinde tıkanma riski olmadan yüksek verimlilikte baskı alın. V6 Titanyum Baskı Kafası cihazınızın servis ömrünü uzatacak ve yıllarca aynı performansta baskı almanızı sağlayacak.

zaxe z3
 
 
 
zaxe z3

İnovatif Core XY Mekanik Sistemi

Core XY Mekanik Sistemi sayesinde Zaxe Z3’ün birinci sınıf performansını tecrübe edin. Zaxe Z3 üretim verimliliğinizi yeni bir seviyeye taşımak için ihtiyacınız olan hızı, tutarlılığı ve güvenilirliği elde etmenin en kolay yolu.

 
 
 

Tam Otomatik Kalibrasyon

Zaxe Z3'ün tam otomatik kalibrasyon sistemi, göz kararı kalibrasyonları ortadan kaldırır ve hata payını azaltır. Deneyimsiz kullanıcılar bile ilk kullanışta kusursuz kalibrasyon elde edebilir ve 3 boyutlu yazıcılarını kullanırken zamandan tasarruf edebilir.

zaxe z3
 
 
 
zaxe z3

Pasif Isıtmalı Baskı Alanı

Tamamen kapalı pasif ısıtmalı baskı alanı ile donatılmış Zaxe Z3, baskı alanındaki sıcaklığın tutarlılığını arttırır ve kullanacağınız bütün filament türleriyle daha iyi ve güvenilir sonuçlar almanızı sağlar.

 
 
 

Klipper Entegre Zaxe Firmware

Klipper, Zaxe Z3'ün donanım ve yazılımı arasındaki uygulayıcıdır. Klipper, cihazınızın baskı sürelerini kısaltacak, daha iyi yüzeyler elde etmenizi sağlayacak ve 3 boyutlu baskılarınızın tutarlılığını artıracaktır.

zaxe z3
 
 

Sağlam

Çelik

Gövde

Yüksek hızla baskı alırken oluşan titreşim baskı kalitesini düşürebilir. Zaxe Z3, tek parça olarak üretilmiş bir gövdeye sahiptir. Bu alüminyum çerçeve, baskı sırasında oluşan titreşimleri azaltarak cihazını her kullandığınızda daha iyi baskı kalitesi elde etmenizi sağlar.

 
 

Elektrik Kesintisi Güvenlik Sistemi

Elektrik kesintilerinde bile baskınızı kaybetmeyin. Bu gibi durumlarda baskı işlemi otomatik olarak durdurulacak ve elektrik kesintisi bittiğinde kaldığı yerden devam edecektir.

 
 

Renkli LED Işıklar

LED ışıklar, cihazın durumuna göre baskı alanını aydınlatarak kullanıcılarla etkileşime geçer. Baskı aşamaları hakkında size geri bildirimde bulunurlar, böylece her zaman hangi adımı attığınızı bilirsiniz.

 
 

110° Cam Kapı

Kullanıcıların bakım ve tamir gibi işlemler için makinenin içine rahatça girmelerini sağlayan 110° açılma açısına sahip bir menteşe sistemi tasarladık.

 
 

HEPA, KARBON Filtre

Sorumlu, çevre dostu ve güvenilir. Zaxe Z3, koku ve zararlı mikro partiküllerin salınımını önlemek için tasarlanmış 2 HEPA Filtresi ile birlikte gelir.

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: EN